OFERTA

Oferujemy pokoje w mieszkaniach do wynajęcia w Warszawie blisko metra Szwedzka. Wynajmujemy mieszkania dla studenckie, w których zostały przygotowane pokoje w 5 standardach.

Jedynka Standard
Jedynka Komfort
Jedynka Lux

Pokój dwuosobowy Komfort*
Pokój dwuosobowy Lux*
*miejsca lub cały pokój

Pokoje wyposażone są w biurko, szafę, komodę, fotel, lampkę biurkową, łóżko.

Pokoje znajdują się w ergonomicznie zaaranżowanych mieszkaniach posiadających kuchnię z dwoma lodówkami. Każdy z mieszkańców posiada własną szafkę w kuchni. Do kuchni przylega strefa konsumpcyjna. Każde mieszkanie dla studentów posiada 3 łazienki. Jedna łazienka przypada na średnio 4 osoby.

Cały budynek pełni rolę prywatnego domu studenckiego. Znajdują się na odgrodzonej posesji. Wejście do budynku zabezpieczone jest drzwiami z kodem. Budynek podzielony jest na 6 segmentów (mieszkań). W każdym segmencie znajduje się od 8 do 10 pokoi różnych standardów. W jednym mieszkaniu znajduję się około 10 osób. W każdym mieszkaniu na wynajem znajduję się oddzielna kuchnia wraz z płytami grzewczymi, czajnikiem, mikrofalówka, lodówkami i szafkami do użytku studentów. W każdym z mieszkań są 3 prysznice i 3 toalety w części wspólnej dla mieszkańców. Ponadto mieszkania są wyposażone w przybory do sprzątania takie jak szczotki, mopy, zmiotki. Do dyspozycji studentów dostępne są także pralki i suszarki do ubrań.

Osoby zainteresowane oglądaniem pokoi prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dnia i godziny oprowadzania.