FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę przyjechać na miejsce, aby podpisać umowę?
Nie ma konieczności przyjazdu na miejsce. Umowę można podpisać korespondencyjnie. Po kontakcie z nami przygotujemy dla Państwa umowę, którą następnie wyślą Państwo pocztą. Jeśli chcą Państwo zawrzeć umowę na odległość prosimy o kontakt mailowy.

Czy obowiązują ograniczone godziny, w których można wejść do budynku?
Nie. Do budynku wchodzi się za pomocą kodu. Mogą Państwo wejść o każdej porze, jednak należy mieć na uwadze ciszę nocną.

Do kiedy mogę zarezerwować miejsce w pokoju?
Miejsca w naszych mieszkaniach kończą się zazwyczaj w połowie sierpnia. Jednak dostępność zależy od ilości studentów w danym roku. Gdy miejsca się skończą prowadzimy listę rezerwową.

Czy muszę wcześniej umówić się, aby obejrzeć pokój?
Tak, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania. Niestety nie przebywamy na budynku cały czas, dlatego jeśli przyjdą Państwo bez zapowiedzi możemy nie być w stanie podjechać.

Co muszę ze sobą zabrać do mieszkania?
Zalecamy aby zabrali Państwo przede wszystko prześcieradło, pościel, poszewki, sztućce, talerze, garnek, patelnię, 1 sztukę worków na śmieci.

Kiedy będę musiał zapłacić za najem?
Na początku muszę Państwo wpłacić kaucję oraz pierwszy czynsz przed odebraniem kluczy. Następnie każdy czynsz musi zostać zapłacony z góry do 5 dnia miesiąca.

Czy do pokoju dwuosobowe muszę znaleźć samodzielnie współlokatora, czy zostanie mi on dobrany?
Umożliwiamy wprowadzenie się do pokoju z wybranym przez Państwa współlokatora jeśli np. dwie osoby na raz podpisują umowę i chcą być razem w pokoju. Jednak nie jest to konieczne. Można podpisać umowę na jedno miejsce w pokoju, a wtedy my dobierzemy Państwu lokatora (nie obowiązuję to na wynajem wakacyjny).